+38 (067) 887 11 79

Пансіонат

Двері пансіонату відчинені з 2004 року на вершині пагорбу, що розрізає два гірських хребти. За невеликий проміжок часу нас встигли оцінити не тільки наші співвітчизники, а й іноземні гості.

Ми розташовані на самій стародавній путі Закарпаття, котра веде від Верецького перевалу, «Великих Руських воріт», в Дунайську низину, поблизу села Поляна. Про джерело води, що розташоване тут, вперше згадується в звіті Dolhai A. для короля Матяша в 1463 році. В 1709 році це джерело відвідав Ракоци Ференц ІІ, глава Мукачевського герцогства.

Ресурси мінеральної води, котрими такий багатий курорт, використовуються для оздоровлення відвідувачів. В пансіонаті обладнані 38 затишних номерів різних класів, що створює комфорт всім відвідувачам. Номера містять такі зручності, як телефони, холодильники, міні-бари, супутникове телебачення,і сервізи. Номера мають новий ремонт, гарні меблі в світлих тонах. Вони дозволять відчувати себе як вдома, але атмосфера відпочинку не покине Вас ні на хвилину. Номера класу «Люкс» оснащені ще й ванною з мінеральними водами.

IMG_0723
Ми керуємось тим, що гості нашого пансіонату – найбільша цінність для нас. У нас працюють професіонали, до котрих завжди можна звернутись з будь-яким питанням чи проханням, пов’язаним з Вашим перебуванням в пансіонаті. Ви можете цілими днями влаштовувати піші прогулянки, займатись спортом, приймати сонячні ванни чи відправлятись на екскурсії до озер чи водопадів. Природа навколо пансіонату дарує можливість обирати будь-яке дозвілля за інтересами. В найближчих селах у Вас буде можливість скуштувати найкраще українське домашнє вино та поспілкуватись з місцевими жителями, які дуже люблять свій край та зможуть розповісти Вам про них неймовірно багато. Ну і, звичайно ж, головна послуга пансіонату – це СПА-процедури, вони подарують Вам відчуття омолодження та абсолютного релаксу, допоможуть знайти спокій та умиротворення.

No comments.