+38 (067) 887 11 79

Дозвілля

З ким би Ви не подорожували: з друзями, дітьми, зі своєю другою половинкою або з колегами по роботі, Вам завжди буде забезпечене захоплююче дозвілля. Ви не будете сумувати ні хвилини, вибір активного відпочинку великий та різноманітний. Після обстеження території, відвідування басейну, пиття чистішої води з нашого бювету та відвідування СПА-процедур, Ви можете вирушити грати в футбол на спеціальному полі. В тому випадку, якщо в футбол Ви грати не бажаєте, у Вас є можливість зіграти в настільний теніс або більярд, що також знаходяться прямо на території пансіонату. Для тих, хто не уявляє свій відпочинок без спорту, або просто бажає позайматись фізкультурою, у нас є тренажерний зал.

IMG_0618Околиці пансіонату, як і Закарпаття в цілому, не можуть не вражати кількістю красивих місць, які варто відвідати кожному. Один з варіантів екскурсій – це поїздка на озеро Синевір. Синевір – найбільше гірське озеро України, воно оточено легендами та загадками. Туристи з усієї Європи їдуть помилуватись його блакитними хвилями. Вода Синевіру настільки чиста та прозора, що в ній добре почуває себе форель – риба, що може жити лише в криштально-чистій воді. Потрапити на озеро із пансіонату дуже легко. Ви можете найняти машину, що довезе Вас прямо до тих місць, звідки відкривається чарівний вид на озеро чи доїхати до села Слобода і прогулятись пішки декілька кілометрів від нього до озера.
Любителі походів в гори, «грибного полювання» чи рибалки мають можливість зайнятись своєю улюбленою справою та відвідати ліса, повні грибів та озера, повні різних видів риб. Якщо ви не полюбляєте піші походи в гори, Ви можете вирушити туди на велосипедах. Для того, щоб покататись на велосипеді по горах, Ви зовсім не повинні їхати на ньому через всю країну, адже Ви можете взяти його в оренду вже на місці. За допомогою велосипеду можна збільшити діапазон своїх прогулянок та отримати нові гострі відчуття під час катання по гірським доріжкам. Навколишня територія підійде не тільки для екстремального катання, а й для кросс-кантрі.

No comments.