+38 (067) 887 11 79

Види відпочинку

Відпочинок в оздоровчому пансіонаті містить не тільки лікування, але й приємне проведення часу, насичене різними видами відпочинку. Якщо Ви шукаєте активного відпочинку, а також якщо Вам потрібна тиша чи простір для роботи, Ви завжди зможете знайти їх в нашому пансіонаті.

Конференції, семінари, корпоративи

Людям, що потребують простір для роботи, запропоновані спеціально обладнані необхідною технікою приміщення для проведення конференцій та семінарів. Якщо ж Ви приїхали в пансіонат з колегами, але не для того, щоб попрацювати, а через свято, ми можемо запропонувати Вам послуги проведення корпоративів.

Відпочинок з дітьми

Діти знайдуть безліч розваг та ідей для ігор завдяки спеціально обладнаному дитячому майданчику. Площа навколо басейну та поруч із майданчиком надають дітлахам великий простір для активного проведення часу. В таких умовах кожен зможе весело відпочити та знайти нових друзів.

Весілля

Для закоханих також існує спеціальна послуга – проведення весіль. Що може бути краще за весілля українських наречених на Закарпатті? Види гір, що заворожують, колоритна атмосфера місцевого життя, СПА-процедури, що розслабляють не можуть не навіювати те саме почуття романтики та закоханості. Все проводиться на вищому рівні, згідно до побажань наречених. Таке весілля не залишить байдужим жодного.

060920141014

No comments.